Konkurs! Wygraj dowolny szablon Joomla! od TemplateMonster

Konkurs! Wygraj dowolny szablon Joomla! od TemplateMonster [zakończony]

Wraz TemplateMonster przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest dowolny szablon Joomla! Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zostawić pod artykułem konkursowym komentarz zawierający numer szablonu oraz krótki opis co stworzysz przy jego użyciu. 

Razem z TemplateMonster Polska udostępniamy dla naszych czytelników 3 dowolne Premium szablony dla Joomla!

Wszystkie szablony są:
responsywne;
stworzone według standardów W3C;
stworzone według rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Każda paczka z szablonem zawiera pliki PSD oraz niezbędną dokumentacje. Oprócz tego w przypadku pojawienia problemów związanych z instalacją lub użyciem produktów zawsze istnieje możliwość uzyskania wsparcia technicznego od specjalistów TemplateMonster działających 24/7.

Aby zdobyć jeden z trzech szablonów należy zostawić pod tym wpisem komentarz w sposób opisany w punkcie numer 2. TemplateMonster posiada w ofercie ponad 1400 templatek. Jeśli zastanawiasz się który szablon wybrać proponuje zapoznać się z artykułem Pana Janusza Kamińskiego dotyczącego trendów w projektowaniu stron internetowych w 2016 roku.

REGULAMIN KONKURSU:

Aby stać się uczestnikiem konkursu i otrzymać 1 z 3 szablonów Joomla! od TemplateMonster należy:

01Przejść na stronę sklepu producenta i wybrać sekcję poświęconą tempaltkom dla Joomla! W sekcji szablonów Joomla! przy pomocy wygodnego sortowania należy wybrać szablon.

02Pod tym artykułem napisać komentarz zawierający numer wybranego szablonu i opis celu jego przyszłego użycia. Na przykład: Chcę otrzymać szablon 57670 za pomocą którego będę mógł stworzyć stronę dla firmy zajmującej się organizacją ślubu.

03Poczekać na zakończenie konkursu i ogłoszenie wyników. Nasz konkurs trwa 2 tygodnie do 13.06.2016 do 27.06.2016 roku. Wyniki zostaną opublikowane w tym artykule konkursowym oraz na profilach społecznościowych, na następny dzień po zakończeniu konkursu czyli 28 czerwca 2016 roku. Zwycięzcy zostaną wybrani na zasadzie losowania komentarzy przez organizatorów konkursu.

04Po ogłoszeniu wyników na skrzynki pocztowe zwycięzców będą wysłane maile z informacją o szczegółach otrzymania nagród. Prosimy, aby zwycięzcy konkursu podali poprawny adres email, aby organizatorzy mogli się bez przeszkód przekazać nagrodę. Oprócz tego prosimy popranie wskazywać numer szablonu na podstawie którego będzie przekazywana nagroda.

05Każdy uczestnik konkursu może napisać tylko jeden komentarz.

Nie przegapcie możliwości otrzymania darmowego i nowoczesnego szablonu dla Joomla! Zapraszamy do udziału w konkursie!

Zwycięzcy: Krzysztof Stańczuk, Paweł Cybulski oraz Justyna Kuczak. Gratulujemy! :) Prosimy o podesłanie adresów e-mail do Pana Janusza Kamińskiego lub w wiadomości prywatnej poprzez fanpage www.facebook.com/tutorialejoomla Szablony trafią do Państwa jutro - 29.06.2016.